'Raksti' Kategorijas arhīvs

Priecājieties Kungā vienmēr!

Autors: , publicēts 2020.03.31. | | Raksti

Filipiešiem 4:4

“Priecājieties Kungā vienmēr, es sacīšu vēlreiz – priecājieties!!”

Apbrīnojamākais ir tas, ka Pāvils rakstīja šos vārdus no cietuma! Pāvilam savas dzīves laikā nācās iet cauri daudzām lietām: piecas reizes viņš saņēma 39 sitienus, trīskārt tika pērts ar rīkstēm, vienreiz nomētāts ar akmeņiem. Trīskārt cietis kuģa avārijā, diennakti bijis atklātā jūrā, bieži atradies ceļa grūtībās, briesmās šķērsojis upi, bija laupītāju apdraudēts, savas pašas tautas apdraudēts. Piedzīvoja briesmas tuksnesī un briesmas jūrā. Bet viņš sevī nesa pestīšanas prieku Jēzū un tieši tas palīdzēja pārdzīvot šos drausmīgos apstākļus. Pie tam viņš šeit atkārtoti ierosina citus uz slavēšanu, pateicību un prieku. Uzsvērtais aicinājums priecāties būtībā ir aicinājums uzticēties Jēzum pat grūtākos apstākļos.
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi 1 komentārs

Dieva klātesamība

Autors: , publicēts 2020.03.30. | | Raksti

Luk 4:26

“Ēlija netapa ne pie vienas sūtīts kā vien pie atraitnes Sareptā, Sidonijā.”

Karmeļa kalns bija ļoti iespaidīga vieta. Tagad uz kalna virsotnes stāv Elijas statuja, kurā viņš ir pacēlis zobenu pret Izabellas pravieti. Dievs no Debesīm sūtīja uguni Elijas kalpošanas laikā, rādot tautai, kurš ir īstais Dievs. Tādu mēs vēlamies redzēt Dieva pravieti: uzvarošu un spēcīgu. Bet kā bija tad, kad viņš kļuva vājš, izbijies un nospiests? Vai Dievs vēl tad turpināja vadīt viņu?
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Jums šodien dzimis Pestītājs

Autors: , publicēts 2019.12.25. | | Raksti

“Jums šodien dzimis Pestītājs, kas ir Kristus, Kungs.” … Gods Dievam augstībā un miers virs zemes cilvēkiem pie kā viņam labs prāts.”
Tā ir miera vēsts. Pirmā pasaules kara laikā 1914. gadā ziemassvētku priekšvakarā abās frontes pusēs sākuši dziedāt ziemassvētku dziesmas. Dažās vietās sabiedroto karavīri pat dzirdējuši Vācu pūtēju orķestrus pavadot priecīgos ziemassvētku dziedājumus. Rītam austot vācu karavīri sākuši skandēt ienaidnieku valodās apsveikumus Priecīgus ziemassvētkus, priecīgus ziemassvētkus. Iznākuši no ierakumiem un apskāvušies, pat dažās vietās spēlējuši futbolu…
Lasot Betlemes stāstu varam pamanīt, ka miera gūšanai šeit ir iezīmēta sadursme starp divām valstībām. Nav nejauši, ka ziņojuma ievadā evaņģēlija rakstītājs Lūkas parāda vēsturisko kontekstu. Romas impērijā tautas skaitīšana notika ar divkāršu mērķi: lai noteiktu nodokļu lielumu un izraudzītos personas militārajam dienestam.
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Par Latvijas palīdzību Nepālas 2015.gada zemestrīcē cietušajiem

Autors: , publicēts 2015.04.29. | | Raksti

Nepālas zemestrīcē, kas notika sestdien, 2015.gada 25.aprīlī ar pēcgrūdienu 26.aprīlī, ir miruši vairāk kā 3351 cilvēki, ievainoti 6833, vajadzībā pēc mājokļa un pārtikas atrodas vairāk kā 1 400 000 cilvēku (wwww.unocha.org – 27.04.2015).
Jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja solidarizēties ar Nepālas iedzīvotājiem un atbalstīt viņus, ziedojot finanšu līdzekļus caur Latvijas Platformas attīstības sadarbībai (LAPAS) biedru organizāciju “ADRA Latvija”, zvanot uz ziedojumu tālruni 90006772 (ziedojums 7,11 EUR) vai, veicot iemaksu ziedojumu kontā a/s “Swedbank”, LV77HABA0551002308686.
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav