2020. gada aprīlis — mēneša arhīvs

Kā pieaug mūsu ticība?

Autors: , publicēts 2020.04.30. | | Jaunumi

Kad Dievs atbild uz mūsu konkrētajām lūgšanām, konkrētā veidā, tad aug mūsu ticība. Pirmā Mozus grāmata atstāsta Ābrahama kalpa brīnišķīgu lūgšanu. Viņš sūtīja atrast Ābrahama dēlam sievu. Kā kalps var izraudzīties sievu kādam citam? Kalps lūdza Dievu pēc palīdzības. “Kungs, mana kunga Ābrahāma Dievs! Ja Tu esi gribējis, lai tiešām sokas mans ceļš, kurā esmu devies, un tad redzi, es stāvu pie ūdens avota, un šīs pilsētas ļaužu meitas nāk smelt ūdeni.” Un šis būs mans lūgums. Es vienai no tām teikšu: “pasniedz jel savu krūku, ka padzeros, – un kura teiks: dzer un arī tavus kamieļus es padzirdīšu – to Tu būsi izraudzījis…Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Dievišķie apsolījumi

Autors: , publicēts 2020.04.30. | | Ticība

Iedomāsimies kādus no patiesi lieliem pasaules sasniegumiem. Uzkāpt Everesta kalnā varētu būt viens no tiem. Ja tā godīgi, tad nevaru iedomāties sevi to darām. Saņemt Nobela prēmiju? Tas nav manos plānos. Izcīnīt olimpisko zelta medaļu? Ja es iemaldītos Olimpiskajā stadionā, tad neviens no sportistiem par mani nesatrauktos, jo manī konkurentu nesaskatītu.
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Mēs Dieva skatījumā

Autors: , publicēts 2020.04.30. | | Ticība

Vai tu zināji, ka esi pilnīgs? Jā, pilnīgs Dieva skatījumā, tāpēc ka tu pieņem, ka Jēzus nomira tavā vietā. Ja tu tici Jēzum, tad tev jānāk pie ticības, ka Dievs, pateicoties Viņa Dēla nopelnam, redz tevi tādu, kurš nekad nebūtu grēkojis. Atklāsmes grāmata (7:14) ļoti dzīvās krāsās atgādina mums tieši šo faktu:
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Dievs dzird mūsu lūgšanas

Autors: , publicēts 2020.04.27. | | Ticība

Dievam vienmēr patīk tavas balss skaņa! Dievs nekad nav aizņemts un neliek tev zvanīt vēlāk. Viņš neslēpjas, kad zvani. Viņš dzird tavas lūgšanas. Šī iemesla dēļ, “neesiet noraizējušies ne par ko, bet jūsu vajadzības lai top zināmas Dievam ikvienā jūsu lūgšanā, pielūdzot Dievu ar pateicību.” (Filipiešiem 4: 6).
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Dievam ir augstāks mērķis

Autors: , publicēts 2020.04.27. | | Ticība

Neviens mirklis, notikums vai detaļa nav ārpus Dieva kontroles. Dievs ir tas, kurš “liek saulei uzlēkt pār ļauniem un labiem un lietum līt pār taisniem un netaisniem.” (Mateja 5:45). Savā rīcībā Viņš nemaina savus plānus. Daniels 5:21 saka: “Visuaugstais valda pār cilvēku valstīm, Viņš tās dod, kam grib!”
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Dziedošais Dievs

Autors: , publicēts 2020.04.27. | | Ticība

Vai zini, ka Dievs priecājas? Vai vari iedomāties, ka Dievs dzied? Un vai zini, par ko Viņš dzied?
Pravieties Cefanija (3:17) raksta: “Kungs, tavs Dievs, ir pie tevis – Varonis, Glābējs! – Viņš līksmos par tevi ar prieku, cietīs klusu savā mīlestībā, priecāsies par tevi ar gavilēm!”
Angļu standarta tulkojumā vārda gaviles vietā ir vārds “dziedās.” Šādu tulkojumu atbalsta ebreju pamatteksts. Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Kādēļ būt satrauktiem?

Autors: , publicēts 2020.04.24. | | Ticība

Kad nākotne ir neziņā tīta, kad esam satraukti par mūsu katra likteni, mani visvairāk iedrošina Jēzus vārdi no Jāņa evaņģēlija 10 nodaļas:
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Nebūs šķiršanās

Autors: , publicēts 2020.04.23. | | Jaunumi

Šķiršanās ir ļoti skumjas. Vecāki tiek šķirti no bērniem. Ģimenes saka uz redzēšanos karavīriem. Dēli un meitas tur roku saviem vecākiem pēdējo reizi… Bet mums ir cerība, kas sniedzas pāri šīs pasaules šķiršanām. Mums ir garantija par mūžīgo dzīvi bez šķiršanās sāpēm. Viena no brīnišķīgākajām rakstu vietām ir Romiešu vēstulē (8: 38-39):
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Neatraidīts

Autors: , publicēts 2020.04.19. | | Ticība

Vai esat kādreiz atraidīts? Vai esat kādreiz sāpināti no atraidīšanas skolā darbā, ģimenē vai kādā grupā? Tas ir sāpīgi vai ne? Bet Tev nekad nevajadzētu raizēties, ka Dievs Tevi varētu atraidīt. Viens no visbrīnišķīgākajiem Jēzus apsolījumiem ir dots Jāņa 6:37 “Katrs, ko Tēvs Man dod, nāk pie Manis, un, kas nāk pie Manis, to Es tiešām neatstumšu.…” Vai nav brīnišķīgi! Jēzus saka, ka Viņš nekad Tevi neatraidīs! Nekad Viņš mūs nesauks par atraidīto. Nāksim pie Jēzus kaut arī kāds Tev būtu teicis ka esi izraidīts vai nepiederošs, neskatoties uz Tavu pagātni, atkarībām un izskatu. Jēzus Tevi nekad neatraidīs.

Uz šo brīdi komentāru nav

Savaldība

Autors: , publicēts 2020.04.19. | | Ticība

Cik daudz nelaimes ir novērstas tikai tāpēc, ka viens cilvēks zem sprieguma ir savaldījies? Pāvils to sauc par lēnību: “Lai jūsu lēnība top zināma visiem cilvēkiem; Tas Kungs ir tuvu. Nebēdājaties par neko…” (Filipiešiem 4:5-6). Grieķu vārds no kura tulkots “lēnība” ir nobrieduša kristieša rakstura īpašība. To var tulkot arī kā “maigs”, “elastīgs”, “laipns”, “pacietīgs”. Tāds bija Jēzus. Viņš izaicinājumos neļāvās izprovocēties un nelietoja spēku. Šī īpašība visiem ātri pamanāma. To pamana ģimenes locekļi, draugi. Darba ņēmēji no tā gūst labumu. Lēnīgais cilvēks ir nosvērts un spējīgs skaidri domāt. Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Next »