2020. gada 30. aprīlis — dienas arhīvs

Kā pieaug mūsu ticība?

Autors: , publicēts 2020.04.30. | | Jaunumi

Kad Dievs atbild uz mūsu konkrētajām lūgšanām, konkrētā veidā, tad aug mūsu ticība. Pirmā Mozus grāmata atstāsta Ābrahama kalpa brīnišķīgu lūgšanu. Viņš sūtīja atrast Ābrahama dēlam sievu. Kā kalps var izraudzīties sievu kādam citam? Kalps lūdza Dievu pēc palīdzības. “Kungs, mana kunga Ābrahāma Dievs! Ja Tu esi gribējis, lai tiešām sokas mans ceļš, kurā esmu devies, un tad redzi, es stāvu pie ūdens avota, un šīs pilsētas ļaužu meitas nāk smelt ūdeni.” Un šis būs mans lūgums. Es vienai no tām teikšu: “pasniedz jel savu krūku, ka padzeros, – un kura teiks: dzer un arī tavus kamieļus es padzirdīšu – to Tu būsi izraudzījis…Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Dievišķie apsolījumi

Autors: , publicēts 2020.04.30. | | Ticība

Iedomāsimies kādus no patiesi lieliem pasaules sasniegumiem. Uzkāpt Everesta kalnā varētu būt viens no tiem. Ja tā godīgi, tad nevaru iedomāties sevi to darām. Saņemt Nobela prēmiju? Tas nav manos plānos. Izcīnīt olimpisko zelta medaļu? Ja es iemaldītos Olimpiskajā stadionā, tad neviens no sportistiem par mani nesatrauktos, jo manī konkurentu nesaskatītu.
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav

Mēs Dieva skatījumā

Autors: , publicēts 2020.04.30. | | Ticība

Vai tu zināji, ka esi pilnīgs? Jā, pilnīgs Dieva skatījumā, tāpēc ka tu pieņem, ka Jēzus nomira tavā vietā. Ja tu tici Jēzum, tad tev jānāk pie ticības, ka Dievs, pateicoties Viņa Dēla nopelnam, redz tevi tādu, kurš nekad nebūtu grēkojis. Atklāsmes grāmata (7:14) ļoti dzīvās krāsās atgādina mums tieši šo faktu:
Turpināt lasīt »

Uz šo brīdi komentāru nav